Zaproszenia Glamour

Zaproszenia glamour ślubne

Jeśli planujecie ślub i wesele w stylu glamour, to zapewne wiecie, że od początku trzeba trzymać fason 🙂 To znaczy, że już zapraszając gości, możecie wręczyć im zaproszenia glamour! Niezależnie od wybranego stylu, motywu przewodniego czy ich braku ważne jest, aby dbać o spójność dnia ślubu od początku.

I teraz, pary, które mają jasno sprecyzowane swoje ślubne plany i wiedzą, że to ma być ekskluzywne przyjęcie weselne, w bardzo eleganckiej, wyrafinowanej wersji glamour — dla nich mamy najbardziej luksusowe i eleganckie zaproszenia ślubne. Są to przede wszystkim wzory zaproszeń ze złoceniami — złote litery dają ten magiczny błysk, sprawiają, że zaproszenia ślubne nabierają blasku i splendoru. Użyte papiery są gładkie, ekskluzywne, niczym pięciogwiazdkowe hotele :).

Poza tymi weselami, w najczystszym stylu glamour, mamy wiele przyjęć weselnych gdzie style mieszają się i poza dominującym glamour pojawiają się inne. Bardzo modne w ostatnich latach są przyjęcia weselne w stylu włoskim, toskańskim. Dlatego mamy dla naszych Par również zaproszenia ślubne glamour w stylu włoskim, w sam raz na „italian wedding”. Są to przede wszystkim zaproszenia ślubne z ręcznie nakładanymi złoceniami, na pięknych fakturowanych papierach. Papeteria jest subtelniejsza i bardziej romantyczna.

Coraz częściej pary decydują się na zorganizowanie wesela w różnego rodzaju zabytkowych obiektach: w dworku, w pałacu czy nawet na zamku (tak! I to w Polsce! :)) To wspaniałe miejsca, idealne na przyjęcia weselne w stylu dworskim, królewskim czy staropolskim. Glamour w tym wydaniu będzie bardziej starodawny, barokowy. Świetnie sprawdzą się tutaj zaproszenia ślubne z ręcznie rwanych papierów, ręcznie rwane wstążki, ale także wspomniane już zaproszenia ślubne z ręcznie nakładanym złotkiem.

Mamy też glamour w wydaniu industrialnym, urbanistycznym i tutaj zaproszenia na ślub powinny być szykowne i eleganckie, ale na pierwszy plan powinien wysunąć się minimalizm i prosta forma — niczym w epoce przemysłowej gdzie brokat i świecidełka ustąpiły miejsca lokomotywie parowej i metolowym konstrukcjom…

Na koniec tego przeglądu najpowszechniejsza wersja wesela glamour, czyli po prostu eleganckie przyjęcie, trochę kolorowe, trochę kwiatowe, dość uniwersalne :). Tutaj można poszaleć… jeśli macie określony kolor przewodni możecie wybrać zaproszenia ślubne granatowe lub bordowe, zielone, złote itd. Aby zachować stylistykę glamour i żeby mieć naprawdę ekskluzywne zaproszenia ślubne ważne, aby były one wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby były w każdym calu wykonane bardzo dokładnie i starannie. Dodatkowo pamiętajcie, aby winietki były równie glamour co zaproszenia.

Jeśli myślicie, że Wasze przyjęcie nie ma określonego stylu i nie wiecie które zaproszenia wybrać — przeczytajcie nasz przegląd jeszcze raz lub zajrzyjcie do naszego głównego katalogu wzorów zaproszeń ślubnych (tutaj dajmy link)

I pamiętajcie! Zaproszenie to mała rzecz, ale ważna. Przekonuje się o tym każda Para Młoda, która staje twarzą w twarz z gośćmi i wręcza im zaproszenie, szczególnie zaproszenie ślubne glamour 😉