ZAMÓW

Przed złożeniem zamówienia zapoznajcie się zasadami naszej pracy. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją naszego

 

 REGULAMINU

Aby złożyć zamówienie na zaproszenia lub dodatki prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Po jego wysłaniu, w ciągu 24h otrzymacie od nas maila z potwierdzeniem złożenia zamówienia oraz informacją czy mamy wszystkie dane potrzebne do przygotowania projektów.

Formularz zamówienia zaproszeń

  Wybrany przez Was wzór zaproszeń:

  Imię i nazwisko*

  Adres e-mail*

  Telefon kontaktowy*
  (do kontaktu z Wami oraz do wysyłki gotowych zaproszeń)

  Adres do wysyłki*
  (możliwy jest także odbiór osobisty po wcześniejszym ustaleniu)

  Łączna ilość zamawianych zaproszeń:

  w tym:

  TREŚĆ ZAPROSZENIA
  (wpiszcie tutaj treść zaproszenia uzupełnioną Waszymi danymi)

  Możecie też przesłać nam plik z uzupełnioną treścią zaproszenia

  DODATKOWE ELEMENTY ZAPROSZEŃ
  (podajcie tutaj elementy dodatkowe, którymi jesteście zainteresowani, np. dodatkowa karta, wklejka do koperty, kolor i numer odbicia lakowego)

  UWAGI I POMYSŁY
  (jeśli chcecie coś zmienić w istniejących wzorach lub macie jakieś pomysły na dodatkowe elementy napiszcie, działamy elastycznie i jeśli tylko możemy staramy się uwzględnić wszystkie życzenia.)

  Załączcie odmienioną listę gości jeśli zaproszenia mają być personalizowane (jeśli lista nie jest jeszcze gotowa można ją dosłać na późniejszym etapie)

  Załączcie nie odmienioną listę gości jeśli chcecie dodać personalizację na kopertach (jeśli lista nie jest jeszcze gotowa można ją dosłać na późniejszym etapie)

  TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA
  (standardowo potrzebujemy 3-4 tygodnie na przygotowanie projektów i wykonanie zaproszeń, ale zawsze staramy się uwzględniać Wasze preferencje. Możecie skorzystać z usługi express.)

  Jak nas poznaliście


   Jeśli po wysłaniu formularza nie pojawił się Wam zielony pasek z informacją, że wiadomość została wysłana to znaczy, że coś poszło nie tak. Spróbujcie ponownie lub napiszcie do nas e-mail: pracownia@na2pietrze.pl