o nas

P A P E T E R I A   T W O R Z O N A    Z   R A D O Ś C I Ą 

Nasza praca to nasza pasja, każdy nowy projekt to nowe wyzwanie, a każda zadowolona z naszej pracy Młoda Para to nasz sukces. To jest to co napędza nas do działania i daje satysfakcję.

Od ponad pięciu lat czerpiemy radość z tworzenia dla Was zaproszeń i wiemy już o nich co nieco… Zawsze możecie liczyć na naszą pomoc i doświadczenie. Lubimy być z Wami w kontakcie, słuchać Waszych pomysłów, przedstawiać Wam nasze i wspólnie tworzyć nowe…

 

Z A R O S Z E N I A   I   C A Ł A   R E S Z T A 

Nasza papeteria jest bardzo różnorodna. Na przestrzeni lat stworzyliśmy pokaźną bazę wzorów, od klasycznych, eleganckich i zaproszenia glamour przez bardziej nowoczesne, minimalistyczne, w stylu industrialnym po romantyczne wzory boho i rustyklane zaproszenia ślubne z dodatkami naturalnych materiałów.

Dbamy by Wasza papeteria była modna. Cały czas tworzymy nowe wzory, podążając za obowiązującymi trendami, szukając nowych materiałów i technik chcemy Wam dać to co najlepsze. Na nadchodzący sezon planujemy trochę czerni, trochę złota, będzie burgund, nieco transparentności. Pojawią się nowe motywy kwiatowe oraz piękna kaligrafia. Sprawdź nasze zaproszenia glamour.

Oprócz zaproszeń zrobimy dla Was w tym samym stylu całą papeterię: winietki, zawieszki, plany usadzenia gości i numerację, menu, księgę gości, skrzynkę na koperty, na obrączki, pudełka na ciasto, podziękowania dla rodziców i świadków, różnego rodzaju bileciki, plakaty i wszystko inne czego będziecie potrzebowali.

Realizujemy także indywidualne, nawet najbardziej szalone projekty.

 

J A K O Ś Ć

Jakość ma dla nas podstawowe znaczenie. Każdy element papeterii wykonujemy z uwagą i starannością, ze szczególną dbałością o detale. Używamy tylko profesjonalnych sprzętów i materiałów najwyższej jakości. Sami projektujemy, drukujemy i wykończamy Waszą papeterię – dzięki temu mamy pełna kontrolę na każdym etapie realizacji.

 

P R O C E S   T W O R Z E N I A  

Wszystkie szczegóły i ustalenia związane z realizacją zamówienia i wyboru papeterii omawiamy zdalnie, za pośrednictwem naszej strony, wszelkiego rodzaju komunikatorów lub telefonicznie. Bardzo precyzyjnie omówimy i dogramy wszystkie szczegóły, tak by zarówno zaproszenia ślubne jak i dodatki tupu winietki, itp. były przygotowane w każdym calu zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Nasza pracownia mieści się w Sochaczewie, niedaleko Warszawy. Po wcześniejszym ustaleniu możecie odebrać swoje zamówienie osobiście.

Zapraszam,

Magda

Głowa i serce Pracowni na 2 piętrze

plan usadzenia gości w stylu włoskim, toskańskim, na butelkach wina