Próbki

Formularz zamówienia próbek

Jeśli przed zamówieniem zaproszeń chcielibyście zobaczyć jak na żywo prezentują się np. nasze zaproszenia to możecie zamówić próbki.

W formularzu podajcie nazwy interesujących Was wzorów,  kolorystykę lub wariant zaproszenia, jeśli są wyboru. Można zamówić dowolną ilość próbek.

Próbki nie są personalizowane, zawierają przypadkowe dane i przykładowe teksty.

Koszty próbek zaproszeń zostały ujednolicone i wynoszą 10 zł (dla zaproszeń w cenie poniżej 10zł) lub 15zł (dla zaproszeń w cenie powyżej 10zł). Koszty poszczególnych wzorów zaproszeń oraz możliwych do nich dodatków są podane przy każdym wzorze zaproszenia.

Próbki wysyłamy kurierem, koszt wysyłki próbek to 15zł

 

PROOF

Istnieje możliwość zamówienia próbki jednego zaproszenia przed przygotowaniem całej partii. Taka spersonalizowana próbka, uwzględnia docelową treść zaproszenia, kolorystykę oraz wybrane elementy dodatkowe. Koszt przygotowania proof’u to 100zł (plus koszty wysyłki)

Próbki zaproszeń wysyłane są co środę. 

  Interesują mnie próbki zaproszeń:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon kontaktowy (wymagane)

  Adres do wysyłki (wymagane)

  Dodatkowe informacje

   Jeśli po wysłaniu formularza nie pojawił się Wam zielony pasek z informacją, że wiadomość została wysłana to znaczy, że coś poszło nie tak. Spróbujcie ponownie lub napiszcie na e-mail: pracownia@na2pietrze.pl