Cennik

ZAPROSZENIA

Mamy dla Was kilkadziesiąt różnych wzorów zaproszeń ślubnych, różnią się one stylem, formatem i zastosowanymi technikami. Ceny poszczególnych wzorów zaproszeń są umieszczone na stronie wraz ze szczegółowym opisem oraz galerią zdjęć. Standardowo w cenę zaproszenia wliczona jest koperta. Zarówno elementy wchodzące w cenę zaproszenia jak i te płatne dodatkowo są wymienione w opisie zaproszenia.

Dostępne wzory zaproszeń ślubnych 

 

USŁUGI

PERSONALIZACJA

W podstawowej wersji  zaproszenia ślubne  są niepersonalizowane i mają miejsce przeznaczone na ręczne wypisanie nazwisk gości lub mogą być uniwersalne (bez personalizacji i bez wykropkowania), a koperty są gładkie, bez zadruku. Personalizacja gości, czyli wydrukowanie zaproszeń czy kopert z wpisanymi nazwiskami gości jest odpłatne. Koperty mogą być z pełnym adresem odbiorcy (do wysyłki pocztą) lub tylko z imionami i nazwiskami zapraszanych gości (do wręczania osobistego). Do personalizacji zaproszeń niezbędne jest przesłanie odmienionej listy gości (dokładnie w takiej formie w jakiej mają być wydrukowane w zaproszeniach w pliku umożliwiającym kopiowanie).

 

Personalizacji gości w zaproszeniu (nadruk nazwisk gości):

CENA: 0,50 zł/szt

Personalizacja kopert:

CENA:

nadruk imion i nazwisk gości: 1,00  zł/szt

nadruk pełnych adresów pocztowych: 2,00 zł/szt

dodatkowy nadruk po drugiej stornie koperty + 0,50 zł/szt

biały nadruk + 0,50 zł/szt

PROJEKT ZAPROSZENIA

Przygotowanie projektu zaproszenia zawierającego Wasze dane jest wliczony w cenę zaproszeń. Do projektów można dwukrotnie nanosić zmiany/poprawki. Szerszy zakres prac związany z projektem zaproszenia jest dodatkowo płatny:

DODATKOWA WERSJA TEKSTOWA – przygotowanie dodatkowej wersji tekstowej zaproszenia różniącej się niektórymi informacjami, np. o przyjęciu, datą w rsvp, zwrotem „wraz z rodzicami” jest odpłatne. Za każdą dodatkową wersję tekstową naliczana jest opłata.

CENA: 10 zł

DODATKOWA WERSJA JĘZYKOWA – projekt w dodatkowej wersji językowej, a następnie wykonanie części zaproszeń według innego szablonu jest odpłatne, za każdą kolejną wersję językową naliczana  jest dodatkowa opłata. Projekty w wersji obcojęzycznej wykonywane są wyłącznie na podstawie przesłanego przez Was tekstu.

CENA: 20 zł

DODATKOWA PRACA NAD PROJEKTEM – nanoszenie trzeciej lub większej ilości poprawek, sprawdzanie kilku wariantów czcionek, itp. wiąże się z dodatkową pracę nad projektem i jest odpłatne.

CENA: 50 zł

MAŁY NAKŁAD (PONIŻEJ 30 SZTUK) – Przygotowanie projektów i realizacja zamówienia poniżej minimalnej ilości (30 sztuk) wiąże się z dodatkowym kosztem.

CENA: 50 zł

PROJEKT MAPKI

W zaproszeniach lub na dodatkowej karcie może znaleźć się graficzne przedstawienie najważniejszych lokalizacji wraz z trasą przejazdu. Projekt mapki dojazdu jest odpłatny. Należy podać link do google maps z trasą dojazdu oraz wypisać wszystkie ważne punkty, które powinny się znaleźć na mapce.

CENA: 70 zł

MODYFIKACJA WZORU ZAPROSZENIA

W większość wzorów można wprowadzać modyfikacje, np. zmiana kolorystki zaproszenia lub motywów graficznych, czasem z dwóch zaproszeń tworzymy jedno. Zmiany takie są odpłatne. Cena jest ustalana indywidualnie i zależy od zakresu zmian i stopnia ich skomplikowania.

CENA: od 80zł

Istnieje też możliwość wprowadzenia modyfikacji technicznych (zmiany papieru czy sznurka, rozmiaru zaproszenia, itp.). Tego typu zmiany są wyceniane indywidualnie.

PROJEKT INDYWIDUALNY

Realizujemy także indywidualne projekty. Przed przystąpieniem do takiej realizacji ustalamy wstępnie jakie są Wasze oczekiwania, budżet itd. Jeśli zamówienie mieści się w naszych standardach to przygotowujemy wstępną wycenę wraz ze specyfikacją, a po ich akceptacji projekt graficzny. Przygotowanie projektu jest odpłatne i podlega indywidualnej wycenie. Na podstawie stworzonego w ten sposób wzoru zaproszenia możemy wykonać inne elementy papeterii, których projekt jest już bezpłatny. Szukasz inspiracji? Zerknij na nasze zaproszenia glamour

CENA: 100 – 350 zł

KOSZTY REALIZACJI

DODRUK

Standardowo dodruk zaproszeń wykonujemy od 10 sztuk. Koszt dodruku jest równy cenie dodrukowywanych zaproszeń. Ale w przypadku mniejszych dodruków doliczany jest dodatkowy koszt 50zł.

EKSPRESOWA REALIZACJA

Standardowy czas przygotowania projektu zaproszeń, a później ich wykonanie to około 3-4 tygodnie. Możliwe jest zamówienie zaproszeń w trybie expressowym. Czas realizacji skraca się o połowę i wynosi do 7 dni po akceptacji projektu oraz zaksięgowaniu wpłaty.

CENA: + 40% wartości zamówienia

RABATY

Przy większych zamówieniach udzielamy rabatów. Rabaty nie obejmują usług graficznych (modyfikacje, dodatkowe grafiki, projekt zaproszeń lub mapki, itp.) i nie sumuje się z innymi promocjami.

 

RABAT 10% – zamówienia powyżej 150 szt.

RABAT 15% – zamówienia powyżej 200 szt.

 

Aktualnie, ze względu na wysoką inflację nie udzielamy rabatów na papeterię.

DODATKOWE ELEMENTY DO ZAPROSZEŃ

Cennik dodatkowych elementów, które można wykorzystać przy zaproszeniach.

 

 

Dodatkowa karta/wkładka do zaproszenia  od 2 zł

Zdobienie wewnątrz koperty + 2,50zł (nadruk tradycyjny), +3,00 zł (ze złoceniem/srebrzeniem lub nadruk biały)

naklejka adresowa na kopertę + 2,50 zł

Odbicie lakowe + 3,00 zł

Koperta ręcznie robiona +4 zł

PRÓBKI

Koszt próbki zaproszenia to 10zł/szt dla zaproszeń w cenie poniżej 10zł i 15zł dla zaproszeń w cenie powyżej 10zł

Istnieje możliwość zamówienia próbki jednego zaproszenia przed przygotowaniem całej partii. Taka spersonalizowana próbka, uwzględnia docelową treść zaproszenia, kolorystykę oraz wybrane elementy dodatkowe. Koszt to: 100zł

Koszt wysyłki próbek to 15zł.

Próbki wysyłamy kurierem, co środę. Po wcześniejszym ustaleniu próbki można też odebrać osobiście u nas w Pracowni.

KOSZTY WYSYŁKI

Wszystkie zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. nie korzystamy z usług poczty polskiej, wysyłamy zagranicę oraz za pobraniem.

STANDARDOWA PRZESYŁKA  – 20zł

GABARYTOWA PRZESYŁKA – 30zł (np. ramy z planami stołów)

PRZESYŁKA POBRANIOWA  – 25zł

WYSYŁKA ZA GRANICE PL – koszt ustalany indywidualnie (zależny od kraju do jakiego nadana jest paczka oraz jej wymiarów i wagi)

KOPERTA KURIERSKA – 15zł (tylko niektóre zamówienia możemy nadać w kopercie kurierskiej)

ODBIÓR OSOBISTY  – 0zł (tylko po wcześniejszym ustaleniu)