Cennik

USŁUGI

PERSONALIZACJA

Standardowo zaproszenia ślubne mają miejsce przeznaczone na ręczne wypisanie nazwisk gości lub mogą być uniwersalne (bez personalizacji i bez wykropkowania). Wydrukowanie zaproszeń czy kopert z wpisanymi nazwiskami gości jest dodatkowo płatne. Koperty mogą być z pełnym adresem odbiorcy (do wysyłki pocztą) lub tylko z imionami i nazwiskami zapraszanych gości (do wręczania osobistego). Do personalizacji zaproszeń niezbędne jest przesłanie odmienionej listy gości (dokładnie w takiej formie w jakiej mają być wydrukowane w zaproszeniach w pliku umożliwiającym kopiowanie)

 

Koszt personalizacji zaproszenia (nadruk nazwisk gości w zaproszeniu)

CENA: 0,50 zł/szt

Koszt personalizacji koperty (nadruk nazwisk gości na kopercie), druk czarny

CENA: 0,50 zł/szt. (nadruk czarny)

0,80 zł/szt. (nadruk kolorowy)

PROJEKT ZAPROSZENIA

Przygotowanie projektu zaproszenia zawierającego wybrane przez Was teksty, Wasze dane, czcionki czy elementy graficzne tam gdzie są one do wyboru jest wliczony w cenę zaproszeń. W cenie jest także druga wersja zaproszenia, np. na sam ślub. Naniesienie poprawek do projektu jest nieodpłatne.

DODATKOWA WERSJA TEKSTOWA – przygotowanie trzeciej i każdej kolejnej wersji tekstowej zaproszenia, która różni się informacjami, np. o przyjęciu, datą w rsvp, zwrotem „wraz z rodzicami” jest odpłatne. Za każdą dodatkową wersję tekstową pobierana jest opłata.

CENA 10 zł

DODATKOWA WERSJA JĘZYKOWA – wykonanie projektu dodatkowej wersji językowej zaproszenia jest płatne. Za każdą wersję językową pobierana jest dodatkowa opłata. Projekty w wersji obcojęzycznej wykonywane są wyłącznie na podstawie przesłanego przez Was tekstu.

CENA 20 zł

PROJEKT MAPKI

W zaproszeniach lub na dodatkowej karcie może znaleźć się graficzne przedstawienie najważniejszych lokalizacji wraz z trasą przejazdu. Projekt mapki dojazdu jest odpłatny. Należy podać link do google maps z trasą dojazdu oraz wypisać wszystkie ważne punkty, które powinny się znaleźć na mapce.

CENA 70 zł

MODYFIKACJE GRAFICZNE

W większość wzorów można wprowadzać drobne modyfikacje, np. zmiana kolorystki zaproszenia lub motywów graficznych. Zmiany takie są odpłatne. Cena jest ustalana indywidualnie i zależy od ilości i zakresu zmian jak i skomplikowania ich wprowadzenia.

CENA 0 – 100 zł

MODYFIKACJE TECHNICZNE

Istnieje też możliwość wprowadzenia modyfikacji technicznych (zmiany papieru czy sznurka, rozmiaru zaproszenia, itp.). Tego typu zmiany są wyceniane indywidualnie.

PROJEKT INDYWIDUALNY

Realizujemy także indywidualne projekty. Przed przystąpieniem do takiej realizacji ustalamy wstępnie jakie są Wasze oczekiwania, budżet itd. Jeśli zamówienie mieści się w naszych standardach to przygotowujemy projekt graficzny. Przygotowanie projektu jest odpłatne i podlega indywidualnej wycenie. Na podstawie stworzonego w ten sposób wzoru zaproszenia możemy wykonać inne elementy papeterii, których projekt jest już bezpłatny. Szukasz inspiracji? Zerknij na nasze zaproszenia glamour

CENA 50 – 180 zł

KOSZTY REALIZACJI

CENA ZAPROSZENIA

Ceny poszczególnych wzorów zaproszeń są umieszczone na stronie wraz ze szczegółowym opisem oraz galerią zdjęć. Standardowo w cenę zaproszenia wliczony jest projekt zawierający podane przez Was dane, wydruk i przygotowanie zaproszeń oraz dedykowana do danego wzoru zaproszenia koperta. Wszelkie elementy wchodzące w cenę zaproszenia lub płatne dodatkowo są wymienione w opisie zaproszenia.

Minimalna ilość zamówienia to:

Do mniejszych zamówień doliczany jest jednorazowy koszt przygotowania projektów wysokości 50zł.

DODRUK

Dodruk zaproszeń wykonujemy od 10 sztuk (warto o tym pamiętać i od razu zamówić kilka sztuk „awaryjnie”). Koszt dodruku jest równy cenie dodrukowywanych zaproszeń. By domówić zaproszenia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nie dodrukowujemy pojedynczych zaproszeń.

EKSPRESOWA REALIZACJA

Istnieje możliwość skrócenia procesu realizacji zamówienia do 3 dni projekt + 7 dni wykonanie zaproszeń po akceptacji projektu oraz zaksięgowaniu wpłaty. Wartość zamówienia zwiększona jest w tym wypadku o 30%, a opłata pobierana jest z góry za całe zamówienie, by przyspieszyć proces realizacji.

RABATY

Przy zamówieniach powyżej 150 szt. zaproszeń udzielamy rabatów (dotyczy wszystkich wzorów zaproszeń dostępnych na stronie). Rabaty nie obejmują usług graficznych (personalizacja, projekt zaproszeń lub mapki, itp.) i nie sumuje się z innymi promocjami.

 

RABAT 10% – zamówienia powyżej 150 szt.

RABAT 15% – zamówienia powyżej 200 szt

DODATKOWE ELEMENTY DO ZAPROSZEŃ

Cennik dodatkowych elementów, które można zamówić do wszystkich dostępnych wzorów zaproszeń. Poszczególne elementy są zawsze zaprojektowane i dopasowane do zaproszeń tworząc z nimi spójną całość.

 

Dodatkowa karta/wkładka do zaproszenia  + 1 zł -2 zł

Zdobienie wewnątrz koperty + 1,90 zł (nadruk kolorowy), +2,40 zł (nadruk złocony/srebrzony)

Kolorowy nadruk na kopercie + 0,8 zł

Czarny nadruk na kopercie + 0,50 zł

Zdobienie na kopercie – naklejka adresowa + 1,20 zł

Lakowanie (odbicia lakowe) + 2,50 zł

Do zamówień, które będą wysyłane doliczane są koszty przesyłki kurierskiej w wysokości 20 zł

Podane ceny są cenami brutto.

Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Pracownia na 2 piętrze zastrzega sobie prawo do zmiany cen poszczególnych produktów, dla rozpoczętych zleceń aktualne są ceny obowiązujące w momencie złożenia zamówienia.