Cennik

ZAPROSZENIA

Ceny poszczególnych wzorów zaproszeń są umieszczone na stronie wraz ze szczegółowym opisem oraz galerią zdjęć. Zarówno elementy wchodzące w cenę zaproszenia jak i płatne dodatkowo są wymienione w opisie zaproszenia. Różnice w cenach pomiędzy poszczególnymi wzorami wynikają z zastosowania różnorodnych technik i materiałów, a także ze stopnia ich skomplikowania i czasu koniecznego na ich staranne przygotowanie. Wszystkie zaproszenia drukowane są u nas w Pracowni, przez nas składane, wycinane i zdobione. Wkładamy to w całe serce, wiele uwagi i doświadczenia, co także składa się na cenę końcową naszej papeterii.

Dostępne wzory zaproszeń ślubnych 

PERSONALIZACJA

W podstawowej wersji  zaproszenia ślubne  są niepersonalizowane i mają miejsce przeznaczone na ręczne wypisanie nazwisk gości lub mogą być uniwersalne (bez personalizacji i bez wykropkowania), a koperty są gładkie, bez zadruku. Personalizacja gości, czyli wydrukowanie zaproszeń czy kopert z wpisanymi nazwiskami gości jest odpłatne. Koperty mogą być z pełnym adresem odbiorcy (do wysyłki pocztą) lub tylko z imionami i nazwiskami zapraszanych gości (do wręczania osobistego).

 

Personalizacji gości w zaproszeniu (nadruk nazwisk gości):

CENA: 0,50 zł/szt

Personalizacja kopert:

CENA:

nadruk jednostronny/nadruk imion i nazwisk gości: 1,00 zł/szt

nadruk pełnych adresów pocztowych: 2,00 zł/szt

dodatkowy nadruk po drugiej stornie koperty + 0,50 zł/szt

biały nadruk + 0,50 zł/szt

PROJEKT ZAPROSZENIA

Przygotowanie projektu zaproszenia zawierającego Wasze dane jest wliczone w cenę zaproszeń. Do projektów można dwukrotnie nanosić zmiany/poprawki. Szerszy zakres prac związany z projektem zaproszenia jest dodatkowo płatny:

DODATKOWA WERSJA TEKSTOWA – przygotowanie dodatkowej wersji tekstowej zaproszenia różniącej się niektórymi informacjami, np. o przyjęciu, datą w rsvp, zwrotem „wraz z rodzicami” jest odpłatne. Za każdą dodatkową wersję tekstową naliczana jest opłata.

CENA: 15 zł

DODATKOWA WERSJA JĘZYKOWA – projekt w dodatkowej wersji językowej, a następnie wykonanie części zaproszeń według innego szablonu jest odpłatne, za każdą kolejną wersję językową naliczana  jest dodatkowa opłata. Projekty w wersji obcojęzycznej wykonywane są wyłącznie na podstawie przesłanego przez Was tekstu.

CENA: 25 zł

DODATKOWA PRACA NAD PROJEKTEM – nanoszenie trzeciej lub większej ilości poprawek, sprawdzanie kilku wariantów czcionek, itp. wiąże się z dodatkową pracę nad projektem i jest odpłatne.

CENA: 50 zł

MAŁY NAKŁAD (PONIŻEJ 30 SZTUK) – Przygotowanie projektów i realizacja zamówienia poniżej minimalnej ilości (30 sztuk) wiąże się z dodatkowym kosztem. Nie realizujemy zamówień poniżej 20 sztuk.

CENA: 50 zł

PROJEKT MAPKI

W zaproszeniach lub na dodatkowej karcie możemy umieścić mapkę przedstawiającą najważniejsze lokalizacje i sugerowaną trasą przejazdu. Projekt mapki dojazdu jest odpłatny. Do przygotowania projektu należy podać link do google maps z trasą oraz informacją jakie dodatkowo punku mają się znaleźć na mapce.

CENA: 80 zł

MODYFIKACJA WZORU ZAPROSZENIA

W większość wzorów można wprowadzać modyfikacje, np. zmienić motywy graficzne, czcionki lub układ tekstu. Zmiany takie są odpłatne. Cena jest ustalana indywidualnie i zależy od zakresu zmian i stopnia ich skomplikowania.

CENA: od 80zł

Istnieje też możliwość wprowadzenia modyfikacji technicznych (zmiany papieru czy sznurka, rozmiaru zaproszenia, itp.). Tego typu zmiany są wyceniane indywidualnie.

PROJEKT INDYWIDUALNY

Marzą Wam się zaproszenia inne niż wszystkie? Świetnie, bo realizujemy także projekty indywidualne. Przed przystąpieniem do takiej realizacji ustalamy wstępnie jakie są Wasze oczekiwania, budżet itd. Jeśli zamówienie mieści się w naszych standardach i możliwościach to przygotowujemy wstępną wycenę wraz ze specyfikacją, a po ich akceptacji projekt graficzny. Przygotowanie projektu jest odpłatne i podlega indywidualnej wycenie. Na podstawie stworzonego w ten sposób wzoru zaproszenia możemy wykonać inne elementy papeterii, których projekt jest już bezpłatny. Szukasz inspiracji? Zerknij na nasze zaproszenia glamour

CENA: od 150 zł

KOSZTY REALIZACJI

DODRUK

Dodruk zaproszeń wykonujemy od 10 sztuk. Koszt dodruku jest równy cenie dodrukowywanych zaproszeń. Możliwy jest także dodruk mniejszej liczy zaproszeń, ale doliczany jest wówczas dodatkowy koszt 50zł.

EKSPRESOWA REALIZACJA

Standardowy czas przygotowania projektu zaproszeń, a później ich wykonanie to około 3-4 tygodnie. Możliwe jest zamówienie zaproszeń w trybie expressowym. Czas realizacji wynosi wówczas 10 dni: 3 dni projekt, 7 dni wykonanie zaproszeń (liczone od akceptacji projektu i opłaceniu zamówienia)

CENA: + 30% wartości zamówienia

RABATY

Przy większych zamówieniach udzielamy rabatów. Rabaty nie obejmują usług graficznych (modyfikacje, dodatkowe grafiki, projekt zaproszeń lub mapki, itp.) i nie sumuje się z innymi promocjami.

 

RABAT 10% – zamówienia powyżej 150 szt.

RABAT 15% – zamówienia powyżej 200 szt.

 

Aktualnie, ze względu na wysoką inflację nie udzielamy rabatów na papeterię.

PRÓBKI

Koszt próbki zaproszenia to 10zł/szt dla zaproszeń w cenie poniżej 10zł i 15zł dla zaproszeń w cenie powyżej 10zł

Istnieje możliwość zamówienia próbki jednego zaproszenia przed przygotowaniem całej partii. Taka spersonalizowana próbka, uwzględnia docelową treść zaproszenia, kolorystykę oraz wybrane elementy dodatkowe. Koszt to: 100zł

Koszt wysyłki próbek to 15zł.

Próbki wysyłamy kurierem, co środę. Po wcześniejszym ustaleniu próbki można też odebrać osobiście u nas w Pracowni.

KOSZTY WYSYŁKI

Wszystkie zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. nie korzystamy z usług poczty polskiej, wysyłamy zagranicę oraz za pobraniem.

PRZESYŁKA STANDARDOWA – 20zł

PRZESYŁKA GABARYTOWA – 30zł (np. ramy z planami stołów)

PRZESYŁKA POBRANIOWA  – 25zł

WYSYŁKA ZA GRANICE PL – koszt ustalany indywidualnie (zależny od kraju do jakiego nadana jest paczka oraz jej wymiarów i wagi)

KOPERTA KURIERSKA – 15zł (tylko niektóre zamówienia możemy nadać w kopercie kurierskiej)

ODBIÓR OSOBISTY  – 0zł (tylko po wcześniejszym ustaleniu)