Cennik

USŁUGI

PERSONALIZACJA

Personalizacja gości w zaproszeniach jest dodatkowo płatna. Alternatywą są zaproszenia ślubne, które mają miejsce przeznaczone na ręczne wypisanie nazwisk gości lub mogą być uniwersalne (bez personalizacji i bez wykropkowania). Wydrukowanie zaproszeń czy kopert z wpisanymi nazwiskami gości jest dodatkowo płatne. Koperty mogą być z pełnym adresem odbiorcy (do wysyłki pocztą) lub tylko z imionami i nazwiskami zapraszanych gości (do wręczania osobistego). Do personalizacji zaproszeń niezbędne jest przesłanie odmienionej listy gości (dokładnie w takiej formie w jakiej mają być wydrukowane w zaproszeniach w pliku umożliwiającym kopiowanie)

 

Koszt personalizacji zaproszenia (nadruk nazwisk gości w zaproszeniu):

CENA: 0,50 zł/szt

Nadruk na kopertach (w tym nadruk imion nazwisk gości na kopercie)

CENA:

jednostronny: 1 zł/szt

dwustronny: 1,50 zł /szt

PROJEKT ZAPROSZENIA

Przygotowanie projektu zaproszenia zawierającego Wasze dane jest wliczony w cenę zaproszeń. Do projektów można dwukrotnie nanosić zmiany/poprawki. Szerszy zakres prac związany z projektem zaproszenia jest dodatkowo płaty:

DODATKOWA WERSJA TEKSTOWA – przygotowanie dodatkowej wersji tekstowej zaproszenia różniącej się niektórymi informacjami, np. o przyjęciu, datą w rsvp, zwrotem „wraz z rodzicami” jest odpłatne. Za każdą dodatkową wersję tekstową naliczana jest opłata.

CENA 10 zł

DODATKOWA WERSJA JĘZYKOWA – projekt w dodatkowej wersji językowej, a następnie wykonanie części zaproszeń według innego szablonu jest odpłatne, za każdą kolejną wersję językową naliczana  jest dodatkowa opłata. Projekty w wersji obcojęzycznej wykonywane są wyłącznie na podstawie przesłanego przez Was tekstu.

CENA 20 zł

DODATKOWA PRACA NAD PROJEKTEM – nanoszenie trzeciej lub większej ilości poprawek, sprawdzanie kilku wariantów czcionek, itp. wiąże się z dodatkową pracę nad projektem i jest odpłatne.

CENA 50 zł

MAŁY NAKŁAD (PONIŻEJ 30 SZTUK) – Przygotowanie projektów i realizacja zamówienia poniżej minimalnej ilości wiąże się z dodatkowym kosztem.

CENA 50 zł

PROJEKT MAPKI

W zaproszeniach lub na dodatkowej karcie może znaleźć się graficzne przedstawienie najważniejszych lokalizacji wraz z trasą przejazdu. Projekt mapki dojazdu jest odpłatny. Należy podać link do google maps z trasą dojazdu oraz wypisać wszystkie ważne punkty, które powinny się znaleźć na mapce.

CENA 70 zł

MODYFIKACJA WZORU ZAPROSZENIA

W większość wzorów można wprowadzać modyfikacje, np. zmiana kolorystki zaproszenia lub motywów graficznych, czasem z dwóch zaproszeń tworzymy jedno. Zmiany takie są odpłatne. Cena jest ustalana indywidualnie i zależy od zakresu zmian i stopnia ich skomplikowania.

CENA: od 50zł

Istnieje też możliwość wprowadzenia modyfikacji technicznych (zmiany papieru czy sznurka, rozmiaru zaproszenia, itp.). Tego typu zmiany są wyceniane indywidualnie.

PROJEKT INDYWIDUALNY

Realizujemy także indywidualne projekty. Przed przystąpieniem do takiej realizacji ustalamy wstępnie jakie są Wasze oczekiwania, budżet itd. Jeśli zamówienie mieści się w naszych standardach to przygotowujemy wstępną wycenę wraz ze specyfikacją, a po ich akceptacji projekt graficzny. Przygotowanie projektu jest odpłatne i podlega indywidualnej wycenie. Na podstawie stworzonego w ten sposób wzoru zaproszenia możemy wykonać inne elementy papeterii, których projekt jest już bezpłatny. Szukasz inspiracji? Zerknij na nasze zaproszenia glamour

CENA: 100 – 350 zł

KOSZTY REALIZACJI

CENA ZAPROSZENIA

Ceny poszczególnych wzorów zaproszeń są umieszczone na stronie wraz ze szczegółowym opisem oraz galerią zdjęć. Standardowo w cenę zaproszenia wliczona jest koperta. Zarówno elementy wchodzące w cenę zaproszenia jak i te płatne dodatkowo są wymienione w opisie zaproszenia.

Minimalna ilość zamówienia to 30 sztuk.

Realizacja zamówienia poniżej minimalnej ilości wiąże się z dodatkowym kosztem – 50zł

DODRUK

Standardowo dodruk zaproszeń wykonujemy od 10 sztuk. Koszt dodruku jest równy cenie dodrukowywanych zaproszeń. Ale w przypadku mniejszych dodruków doliczany jest dodatkowy koszt 50zł.

EKSPRESOWA REALIZACJA

Istnieje możliwość skrócenia procesu realizacji zamówienia do 7 dni po akceptacji projektu oraz zaksięgowaniu wpłaty.

CENA: + 40% wartości zamówienia

RABATY

Przy większych zamówieniach udzielamy rabatów. Rabaty nie obejmują usług graficznych (personalizacja, projekt zaproszeń lub mapki, itp.) i nie sumuje się z innymi promocjami.

 

RABAT 10% – zamówienia powyżej 150 szt.

RABAT 15% – zamówienia powyżej 200 szt.

DODATKOWE ELEMENTY DO ZAPROSZEŃ

Cennik dodatkowych elementów, które można wykorzystać przy zaproszeniach.

 

 

Dodatkowa karta/wkładka do zaproszenia  1-3 zł

Zdobienie wewnątrz koperty + 1,90 zł (nadruk kolorowy), +2,40 zł (nadruk złocony/srebrzony)

Zdobienie na kopercie – naklejka adresowa + 1,20 zł

Zdobienie na kopercie – naklejka okrągła +1 zł

Lakowanie (odbicia lakowe) + 2,50 zł

Koperta ręcznie robiona +3 zł

PRÓBKI

Koszt próbki zaproszenia to 10zł/szt dla zaproszeń w cenie <10zł i 15zł dla zaproszeń w cenie >10zł

Istnieje możliwość zamówienia próbki jednego zaproszenia przed przygotowaniem całej partii. Taka spersonalizowana próbka, uwzględnia docelową treść zaproszenia, kolorystykę oraz wybrane elementy dodatkowe. Koszt to: 100zł

Koszt wysyłki próbek to 15zł.

Próbki wysyłamy kurierem, co środę.

KOSZTY WYSYŁKI

Wszystkie zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. nie korzystamy z usług poczty polskiej, wysyłamy zagranicę oraz za pobraniem.

STANDARDOWA PRZESYŁKA  – 20zł

GABARYTOWA PRZESYŁKA – 30zł (np. ramy z planami stołów)

PRZESYŁKA POBRANIOWA  – 25zł

WYSYŁKA ZA GRANICE PL – koszt ustalany indywidualnie (zależny od kraju do jakiego nadana jest paczka oraz jej wymiarów i wagi)

KOPERTA KURIERSKA – 15zł (tylko niektóre zamówienia możemy nadać w kopercie kurierskiej)

ODBIÓR OSOBISTY  – 0zł (tylko po wcześniejszym ustaleniu)