o nas

Pracownia na 2 piętrze

To miejsce gdzie z ogromną starannością i pasją tworzymy dla Was papeterię ślubną  ślubnej i okolicznościową.

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. To szczególny dzień, do którego przygotowania trwają często długie miesiące, znaczenie ma każdy szczegół, to ich suma tworzy wyjątkową i niezapomnianą atmosferę.  Zaproszenia i dodatki, które znajdą Państwo ofercie Pracowni doskonale podkreślą charakter Państwa uroczystości, tworząc wspaniałą kompozycję elegancji i „dobrego smaku”.

 Większość przedmiotów, które tu znajdziecie są wykonywane ręcznie, z niezwykłą starannością i precyzją, a przede wszystkim z sercem – to czyni je niepowtarzalnymi i unikalnymi. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu oraz wysokiej jakości materiałów zaproszenia i dodatki są bardzo eleganckie – doskonale podkreślą wzniosłość tego wyjątkowego dnia.
Cały czas pracujemy nad jakością naszych zaproszeń i dodatków, poszukujemy nowych lepszych materiałów, rozwijamy nowe techniki. Staramy się podążać za obowiązującymi trendami, a jednocześnie proponować Wam nasze autorskie, oryginalne projekty.
Jeśli chcecie osobiście odwiedzić naszą pracownię, prosimy o telefoniczną lub mailową rezerwację terminu spotkania. Godziny pracy jakie podane są na stronie to godziny umowne, staramy się być dostępni dla Was „24 godziny na dobę”. Jeśli macie jakieś wątpliwości lub pytania, proszę dzwonić lub pisać – jesteśmy do Waszej dyspozycji.
 Ponieważ każda uroczystość ma swój unikalny charakter do każdego zamówienia staramy się podchodzić indywidualnie, jesteśmy z Wami w stałym kontakcie. Możecie liczyć na naszą pomoc, doświadczenie i zaangażowanie. Nasza oferta systematycznie poszerza się, powstają nowe wzory zaproszeń oraz pasujące do nich dodatki. Jeśli nie znajdziecie tu tego czego szukaliście dajcie znać – wiele pomysłów i możliwości rodzi się bezpośrednio w odpowiedzi na zapotrzebowanie.
Oprócz oferty ślubnej, projektujemy także zaproszenia na chrzest, komunię, urodziny i inne okazje, a także kartki okolicznościowe.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zespół Pracowni na 2 piętrze