Jak zamawiać

 KROK 1

Wybierzcie interesujący Was produkt i kliknijcie znajdujący się pod nim guzik „ZAMAWIAM”. Po pojawieniu się na ekranie krótkiego formularza, wypełnijcie go i wyślijcie. Czekajcie…

 KROK 2

W ciągu 24h otrzymasz formularz zamówienia, w którym należy określić szczegóły zamówienia, podać niezbędne dane, teksty, itp.

W razie wątpliwości możesz liczyć na naszą pomoc – po prostu dzwoń lub pisz:)

 KROK 3

W terminie do 5 dni roboczych od odesłania uzupełnionego formularza przygotowujemy projekt (lub projekty) składu tekstu, które zostają przesłane mailowo w formie plików pdf. lub jpg.  Po otrzymaniu projektu należy go dokładnie sprawdzić, zaakceptować lub zgłosić poprawki/uwagi. Poprawki w miarę możliwości staramy się nanosić na bieżąco. Wraz z projektami otrzymacie kosztorys Waszego zamówienia wraz  z danymi do wpłaty.

 KROK 4

Druk następuje po ostatecznej akceptacji projektów, ustaleniu wszystkich szczegółów i uregulowaniu płatności – zamówienie przechodzi do realizacji.

UWAGA: Akceptacja do druku oznacza wolę realizacji zgodnie z zaakceptowanym projektem, dlatego należy dokładnie sprawdzić poprawność treści w projekcie. Zamówienia zrealizowane zgodnie z zaakceptowanym projektem traktowane są jako prawidłowo zrealizowane i ewentualne literówki, czy inne błędy merytoryczne znalezione po wydruku nie podlegają reklamacji.

 KROK 5

Termin realizacji zaproszeń wynosi ok. 10 dni roboczych od zaakceptowania projektu do druku i uregulowania płatności (chyba, że opis produktu stanowi inaczej). Jeśli zależy Wam na szybszej realizacji najlepiej dzwonić i pytać :). W przypadku łączenia zamówień z innymi produktami, np. dodatkami ślubnymi czas realizacji może się nieznacznie wydłużyć i ustalany jest indywidualnie.

Zaproszenia mogą Państwo odebrać osobiście lub zamówić wysyłkę. Paczki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt wysyłki to 18 zł.

Do terminu realizacji nie zalicza się czasu doręczenia przesyłki przez przewoźnika.

Chcesz zamówić próbkę? To proste!

  • Wystarczy przy wybranym modelu zaproszenia kliknąć guzik „PRÓBKA” i wypełnić króciutki formularz.
  • Próbki nie są personalizowane, zawierają przykładowe teksty, czcionkę i grafikę.
  • Można zamówić dowolną ilość próbek.
  • Koszt próbki (lub próbek) to cena wybranego zaproszenia (lub zaproszeń) plus koszt przesyłki wynoszący 7,00 zł.
  • Próbki są wysyłane w każdy poniedziałek za pośrednictwem Poczty Polskiej, listem poleconym priorytetowym.

Nazwa zamawianego artykułu

Ilość

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Adres do wysyłki (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Uwagi

Nazwa zamawianego artykułu (próbka)

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Adres do wysyłki (wymagane)

Uwagi