Cennik

USŁUGI

PERSONALIZACJA

Standardowo zaproszenia i koperty mają miejsce przeznaczone na ręczne wypisanie nazwisk gości. Wydrukowanie zaproszeń czy kopert z wpisanymi nazwiskami gości jest dodatkowo płatne. Koperty mogą być z pełnym adresem odbiorcy (do wysyłki pocztą) lub tylko z imionami i nazwiskami zapraszanych gości (do wręczania osobistego). Do personalizacji zaproszeń niezbędne jest przesłanie odmienionej listy gości (dokładnie w takiej formie w jakiej mają być wydrukowane w zaproszeniach)

 

Koszt personalizacji zaproszenia (nadruk nazwisk gości w zaproszeniu)

CENA: 0,50 zł/szt

Koszt personalizacji koperty (nadruk nazwisk gości na kopercie)

CENA: 0,50 zł/szt

PROJEKT ZAPROSZENIA

Przygotowanie projektu zaproszenia zawierającego Wasze dane, czcionki czy elementy graficzne tam gdzie są one do wyboru jest wliczony w cenę zaproszeń. W cenie jest także druga wersja zaproszenia, np. na sam ślub. Naniesienie poprawek do projektu jest nieodpłatne.

DODATKOWA WERSJA TEKSTOWA – przygotowanie trzeciej i każdej kolejnej wersji tekstowej zaproszenia, która różni się informacjami, np. o przyjęciu, datą w rsvp, zwrotem „wraz z rodzicami” jest odpłatne. Za każdą dodatkową wersję tekstową pobierana jest opłata.

CENA 10 zł

DODATKOWA WERSJA JĘZYKOWA – wykonanie dodatkowej wersji językowej zaproszenia jest płatne. Za każdą wersję językową pobierana jest dodatkowa opłata. Projekty w wersji obcojęzycznej wykonywane są wyłącznie na podstawie przesłanego przez Was tekstu.

CENA 20 zł

PROJEKT MAPKI

Projekt mapki dojazdu jest odpłatny. Należy podać link do google maps z trasą dojazdu oraz wypisać wszystkie ważne punkty, które powinny się znaleźć na mapce.

CENA 50 zł

MODYFIKACJE GRAFICZNE

We wzorach zaproszeń bazujących na grafikach można wprowadzać drobne zmiany. Wykonanie projektu graficznego uwzględniającego modyfikacje (w zależności od ilości i zakresu zmian)

CENA 0 – 50 zł

MODYFIKACJE TECHNICZNE

Istnieje też możliwość wprowadzenia modyfikacji technicznych (zmiany papieru czy sznurka, rozmiaru zaproszenia, itp.). Tego typu zmiany są wyceniane indywidualnie.

PROJEKT INDWYWIDUALNY

Realizujemy także indywidualne projekty. Przed przystąpieniem do takiej realizacji ustalamy wstępnie jakie są Wasze oczekiwania, budżet itd. Jeśli zamówienie mieści się w naszych standardach to przygotowujemy projekt graficzny. Przygotowanie projektu jest odpłatne i podlega indywidualnej wycenie.

CENA 50 – 150 zł

KOSZTY REALIZACJI

CENA ZAPROSZENIA

Ceny poszczególnych wzorów zaproszeń są umieszczone na stronie wraz ze szczegółowym opisem oraz galerią zdjęć. Standardowo w cenę zaproszenia wliczony jest projekt zawierający podane przez Was dane, wydruk i przygotowanie zaproszeń oraz dedykowana do danego wzoru zaproszenia koperta. Wszelkie niestandardowe elementy wchodzące w cenę zaproszenia lub płatne dodatkowo są wymienione w opisie zaproszenia obok ceny.

DODRUK

Dodruk zaproszeń wykonujemy od 10 sztuk (warto o tym pamiętać i od razu zamówić kilka sztuk „awaryjnie”). Koszt dodruku jest równy cenie dodrukowywanych zaproszeń. By domówić zaproszenia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Dodruk mniejszej ilość zaproszeń jest możliwy tylko po wcześniejszym ustaleniu i jest on dodatkowo płatny + 100%.

EKSPRESOWA REALIZACJA

Istnieje możliwość skrócenia procesu realizacji do 5 dni roboczych po akceptacji projektu oraz zaksięgowaniu wpłaty. Wartość zamówienia zwiększona jest w tym wypadku o 25%, a opłata pobierana jest z góry za całe zamówienie, by przyspieszyć proces realizacji.

RABATY

Przy zamówieniu powyżej 150 szt. zaproszeń udzielamy rabatów (dotyczy wszystkich wzorów zaproszeń dostępnych na stronie). Rabaty nie obejmują usług graficznych (personalizacja, projekt zaproszeń lub mapki, itp.) i nie sumuje się z innymi promocjami.

 

RABAT 10% – zamówienia od 150 szt.

DODATKOWE ELEMENTY DO ZAPROSZEŃ

Wszystkie dodatkowe elementy są zaprojektowane i dopasowane do zaproszeń tworząc z nimi spójną całość.

 

Dodatkowa karta/wkładka do zaproszenia  + 0,7-1,50 zł /szt.

Zdobienie wewnątrz koperty + 1,90 zł /szt.

Zdobienie na kopercie – naklejka adresowa + 1,20 zł /szt.

Zdobienie na kopercie – naklejka z logo  + 0,70 zł /szt.

Do zamówień, które będą wysyłane doliczane są koszty przesyłki kurierskiej w wysokości 18 zł

Podane ceny są cenami brutto.

Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Powyższy cennik obowiązuje do 30.09.2018 r.